در آستانه سال نو و در فاصله چند هفته تا پایان مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دکتر مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد با انتشار بیانیه‌ای ضمن تبریک سال نو، نسبت به اتفاقات و حواشی این روزها در فضای استان لرستان نکاتی را متذکر شدند. این بیانیه به این شرح است:
حالا که صفحات تقویم حکایت از سالی نو و فرا رسیدن بهاری فرخنده دارند، باید همزمانی این اتفاق میمون و خجسته را با امیدی که در دل ما هواداران خیبر برای تحقق رویای بزرگ‌مان شکل گرفته است به فال نیک گرفت. رویایی که حالا در دسترس‌تر از همیشه است و می تواند این بهار را به فصلی خاطره‌انگیز برای شهرمان تبدیل کند.
بر خود وظیفه می‌دانم فرا رسیدن سال جدید را خدمت یکان یکان لر زبانان در سراسر پهنه خاکی و خصوصا هم استانی‌های عزیزم تبریک عرض کنم و پیشاپیش سالی پر از سلامت و بهروزی برای‌تان آرزومندم. بی شک تحقق رویای صعود به لیگ برتر تنها در سایه تلاش بازیکنان و کادرفنی و البته همدلی هواداران میسر خواهد شد. اما روی کلام من نسبت به کسانی است که در ظاهر یار هستند و در باطن بار! آنها که باعث شدند تیم خیبر از شهرش دور شود و حلاوت تماشای بردهایش از نزدیک، بر دل هوادارانش بماند.
و یا آنان که روزی در کنار این تیم بودند و حالا به دنبال سهم‌خواهی خود هستند. اجازه دهید تیمی که روی ریل موفقیت افتاده، از مسیر خارج نشود. اگر نمی‌خواهید کمک حال ما باشید، لااقل سنگ اندازی نکنید.اگر دلگرم کردن با کلام را نمی شناسید، سکوت را که بلد هستید؟ سکوت کنید و اجازه دهید این تیم در آرامش گام‌های آخر خود را محکم بردارد. اجازه دهید لرستان هم لذت حضور در لیگ برتر را بچشد.

به امید فرداهای بهتر

kheybar-writer
۲۹ اسفند ۱۴۰۱

2 دیدگاه در “بیانیه دکتر عبدی در خصوص فرا رسیدن نوروز و حواشی اخیر لرستان

  1. باعرض ادب وشادباش به عنوان رسیدن نوروزامیداست که خیبررادرلیگ برترببینیم که زحمات انسانهای مثل اقای عبدی به حدرنرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *