ازنتیجه بازی راضی هستیم / در بعضی از دقایق بازی خوب نبودیم و نیاز به تمرین بیشتر داریم

به گزارش رسانه رسمی باشگاه خیبر، محسن عاشوری سرمربی تیم خیبر بعد از بازی با پارس جنوبی جم در خصوص شرایط بازی اظهار داشت: از نتیجه بازی بسیار راضی هستم، به بازیکنان گفته بودم که تیم پارس جنوبی تیم دونده ای است و این تیم هم تیم ما را خوب پرس کرده بودند ولی بعد از مدتی که از بازی گذشت ،خوشبختانه بازیکنان به بازی مسلط شدند و زود به گل رسیدیم.

وی به برتری چهار گله تیمش اشاره کرد و گفت: به تمام بازیکنان خسته نباشید می گویم ،ولی متاسفانه در طول ۹۰ دقیقه ریتم تیم بالا و پایین می‌شد و در بعضی از دقایق میانه میدان را به تیم حریف می دادیم که این باعث شده بود تیم حریف یکسری حملاتی را روی دروازه ما داشته باشند و این برای تیم ما خوب نیست، باید در تمرینات و جلساتی که بازیکنان داریم این گونه مسائل و مشکلات را حل کنیم.

عاشوری در خصوص شرایط پارس جنوبی جم بیان کرد: به تیم پارس جنوبی جم خسته نباشید میگویم ، تیم بسیار خوب با امکانات خوب هستند که در سال های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفتند و امیدواریم این تیم نیز به شرایط ایده‌آل خود برسد‌.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد تصریح کرد : هدف همه تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها صعود به لیگ برتر است ، قطعا هدف ما هم صعود به لیگ است و باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار بگیریم.

kheybar-writer
۱ آبان ۱۴۰۰

2 دیدگاه در “صحبت‌های محسن عاشوری سرمربی تیم خیبر خرم آباد بعد از بازی با پارس جنوبی جم

  1. خدمت مدیرعامل محترم و جنتلمن ،سرمربی فهیم ،بازیکنان باغیرت و همه دست اندرکاران عزیز تیم خیبر خرم آباد تبریک
    و شادباش عرض می کنم. شروع بسیار خوبی ست .انشاء الله این روند تا آخر بازی‌ها و با راه یابی به لیگ برتر ادامه پیدا کند. آرزویی که امیدواریم برای مردم ورزشکار و ورزشدوست
    لرستان و بویژه طرفداران بی شمار فوتبال در خرم آباد، در این فصل محقق گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *